Pozostałe kraje (Country, Land) > Reszta Świata

Kazachstan, Kazakhstan (KZ)

(1/19) > >>

Paweł Rekin:
Port2000 Mostki

Paweł Rekin:
Firma Warkentin powstała w 1992 roku w celu obsługi przewozów Wschód-Zachód. Obecnie jest to jeden z najważniejszych przewoźników na trasach z Niemiec do Azji Środkowej. Z usług firmy Warkentin korzysta m. in. Deutsche Post, Poczta Kazachstanu- KazPost, Poczta Rosji, a także Niemiecki Czerwony Krzyż. Ciężarówki firmy Warkentin zarejestrowane są w obwodzie akmolińskim w północnym Kazachstanie. W Eichenzell (okolice Fuldy) Warkentin posiada swój magazyn i terminal, w którym następuje konsolidacja przesyłek do Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu czy Rosji. Firma posiada naczepy plandekowe, którymi wozi drobnicę oraz ładunki całopojazdowe. Oprócz tego Warkentin przewozi samochody osobowe z Niemiec do wszystkich ważniejszych miast Kazachstanu. Flota ciężarówek składa się z niebieskich Scanii.

Paweł Rekin:
Volvo z Ałmaty w południowo-wschodnim Kazachstanie i przyjazny kierowca, który na widok aparatu zaraz chciał pozować  ;D Pozdrowienia! Miejsce akcji to oczywiście Port 2000  :)

Paweł Rekin:
Następne Volvo z Ałmaty  8)

Paweł Rekin:
Bardzo fajne zdjęcie Czyzu  ;) Klimatyczna ciężarówka z Kazachstanu i do tego padający śnieg...
DAF z regionu Pawłodaru, a jak już jesteśmy przy Pawłodarze to kolejna ciężarówka z tego miejsca w północno-wschodnim Kazachstanie...
W roli głównej MAN TGA, pozdrowienia dla bardzo miłego kierowcy! Auto spotkane w Porcie 2000 w Mostkach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej