TrucksFoto.pl
20 Listopad 2018, 21:18:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
  Strona główna Pomoc Zaloguj się   Rejestracja    
Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Zasady są proste, kto ich nie przestrzega dostaje ostrzeżenie. Po 3 podziękujemy za współpracę!

Wstawiamy zdjęcia tylko poprzez załadowanie go do postu. ZAKAZ wklejania linków!

- dopuszczalny rozmiar zdjęcia to: 800 x 600 pikseli.

- wstawiamy max 5 zdjęć na post.

- maksymalny rozmiar postu na 5 zdjęć to 750KB, każde zdjęcie do 350KB.

- zdjęcie w poście nie może mieć więcej niż 350KB, jeśli jest ich mniej niż 5
- pojazdy na zdjęciu nie mogą być rozmazane
- obiekty którym robimy zdjęcia nie mogą być zasłonięte przez elementy nie związane tematycznie z fotogalerią
- znaki wodne na zdjęciach powinny być umieszczane tylko w rogach fotografii, niedozwolone jest umieszczanie w/w znaków na środku zdjęcia
- nie wrzucamy wszystkich zdjęć, które zrobimy – wybieramy tylko te, które są najlepsze
- powyższe zasady z całą surowością będzie egzekwowała ekipa trucksfoto.pl
- użytkownicy, którzy znajdą zdjęcia nie spełniające powyższych zasad mogą poinformować ekipę trucksfoto.pl
- do obróbki zdjęć polecam program Photoshop który bez problemu można ściągnąć z internetu w polskiej wersji językowej
- zdjęcie nie może być "przejarane" ani zbyt ciemne

Zanim wstawisz zdjęcia popatrz w tematy jakie zdjęcia wstawiają inni użytkownicy,  w tym celu można wykorzystać forumową wyszukiwarkę.

Działy:
- The great 7 of Europe
- Trucks around the world
- Historia transportu: Producenci,
są przeznaczone tylko dla zdjęć aut, które nie są oklejone żadnym konkretnym logo firmy.


W dziale Po godzinach ( Imprezy, Trasy, Mapy i Off Topic)  można używać linków z picterpuscha, fotosika, ponieważ to ułatwi wstawienie większej ilości zdjęć. Używając stron do prezentacji zdjęć, proszę pilnować aby nie wygasały one po upływie okresu abonamentowego lub limitu transferu.
Proszę o dodawanie gadu gadu do profilu, co pozwoli na szybszy kontakt i sprawniejsza prace moderatorów.

Gość widzi tylko to co na stronie głównej bez rejestracji.

Użytkownik zarejestrowany widzi tylko działy Wielka 7, Pozostali producenci i Polskie firmy

Ktoś kto ma 50 postów widzi wszystko, oprócz kilku działów, które pojawia się po 100 postach (poradniki, tutoriale, archiwum firm transportowych)

Jeśli podoba Ci się to forum dołącz do nas! Po zarejestrowaniu się znajdziesz więcej ciekawych tematów i zdjęć!

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości. Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają  również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, jakichkolwiek powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

W związku ze zmianami strukturalnymi forum, przed każdą akceptacją zarejestrowanego konta musimy upewnić się że dana osoba jest w stanie zaprezentować na forum swoje interesujące zdjęcia. Nie zamykamy się na nowych fotografów, zarówno tych zaprawionych w bojach jak i tych którzy swoją przygodę z truck-spottingiem dopiero zaczynają.

Zaprezentuj nam conajmniej TRZY swoje zdjęcia lub przekaż nam link do swojej galerii w internecie.

Czekamy na takie wiadomości pod adresem e-mail: trucksfoto@gmail.com . Każda wiadomość w tytule MUSI zawierać nick konta które ma zostać aktywowane oraz słowo Aktywacja wg. wzoru: "Aktywacja - NICK". Czas oczekiwania na wiadomość potwierdzającą to 7 dni od momentu rejestracji.

Nie zwlekaj, zasoby trucksfoto.pl czekają na Ciebie!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Pozdrawiamy
Trucks Foto Team

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!